Starosta Tomaszowski wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa
Przedmiotem I przetargu jest stanowiąca własność Skarbu Państwa (KW Nr PT1T/00064287/0) nieruchomość gruntowa niezabudowana, niezagospodarowana, nieużytkowana, porośnięta drzewami, położona w miejscowości Cekanów przy ul. Leśnej,
w gminie Tomaszów Mazowiecki, w powiecie tomaszowskim, oznaczona w rejestrze ewidencji gruntów prowadzonym dla obrębu 0001 Cekanów jako działka nr 101/2 o powierzchni 0,19 ha i działka nr 101/3 o powierzchni 0,50 ha.
Na podstawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Tomaszów Mazowiecki z dnia 20 grudnia 2002 r. przedmiotowa nieruchomość znajduje się
w terenach zainwestowanych i rozwojowych. Nieruchomość objęta postępowaniem przetargowym nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi, jest wolna od zobowiązań, do których stosuje się przepisy ustawy – Ordynacja podatkowa i nie ma przeszkód prawnych w rozporządzaniu nią.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi : 173 000 zł słownie : sto siedemdziesiąt trzy tysiące złotych (cena nie zawiera podatku od towarów i usług; dostawa terenu niezabudowanego, nieobjętego planem lub decyzją o warunkach zabudowy podlega zwolnieniu z podatku od towarów i usług).
Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej wynosi w pieniądzu 17 300 zł.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w terminie do dnia
19 września 2014 r. w kasie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim lub na rachunek depozytowy Powiatu Tomaszowskiego nr: 12 9291 0001 0125 0350 2000 0040 – Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, z zaznaczeniem celu wpłaty lub w kasie Urzędu przy ul. Św. Antoniego 41. Za datę wpłaty wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty w dniu
19 września 2014 r. na ww. rachunek.
Przetarg odbędzie się w dniu 23 września 2014 r. o godzinie 10/ºº
w siedzibie Starostwa Powiatowego
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41,
I piętro – pokój nr 102 sala konferencyjna
Pełny tekst ogłoszenia zamieszczono na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41 – I pietro – tablica Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami oraz opublikowano na stronach internetowych Starostwa Powiatowego i Biuletynie Informacji Publicznej -
bip.powiat-tomaszowski.pl-ogloszenia-aktualności, w okresie od ukazania się ogłoszenia do terminu przetargu. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (44) 724-21-27 wew. 117, pokój nr 117.






































