Wyciąg z ogłoszenia Starosty Powiatu Tomaszowskiego o przetargu :
Starosta Tomaszowski wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej ogłasza
III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa
Przedmiotem III przetargu są stanowiące własność Skarbu Państwa (KW Nr PT1T/00019479/3) zabudowane (budynkami użytkowymi – garaże) nieruchomości położone przy ul. Spalskiej w Tomaszowie Mazowieckim, oznaczone według ewidencji gruntów jako :
1) działka nr 84 w obrębie 0005 o powierzchni 0,0019 ha i kartotece budynków – numerem budynku 63,
2) działka nr 86 w obrębie 0005 o powierzchni 0,0019 ha i kartotece budynków – numerem budynku 65
Działki nr 84 i 86 wraz z usytuowanymi na nich budynkami garażowymi nie mają bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, dostęp możliwy jest przez utwardzoną drogę wewnętrzną na działce nr 78 stanowiącej własność Skarbu Państwa i znajdującej się we współużytkowaniu wieczystym osób fizycznych – właścicieli lokali mieszkalnych usytuowanych w budynkach przy ul. Spalskiej 114 i 114A tj. na działkach nr 79 i 80
w obrębie 0005 miasta. Nieruchomości objęte postępowaniem przetargowym nie są obciążone ograniczonymi prawami rzeczowymi i nie ma przeszkód prawnych
w rozporządzaniu nimi. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Tomaszowa Mazowieckiego (załącznik nr 1 do uchwały Nr LI/445/09 Rady Miejskiej Tomaszowa Maz.)przedmiotowe nieruchomości znajdują się w jednostce urbanistycznej U – tereny zabudowy usługowej
Cena wywoławcza :
1) nieruchomości – działki nr 84 wynosi : 7 200 zł
2) nieruchomości – działki nr 86 wynosi : 7 200 zł
Cena wywoławcza ww. nieruchomości nie zawiera podatku od towarów i usług, jest zwolniona z opodatkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Wadium wniesione w pieniądzu wynosi dla każdej z ww. działek po 720 zł. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 23 września 2014 r. w kasie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie mazowieckim lub na rachunek depozytowy Powiatu nr: 12 9291 0001 0125 0350 2000 0040.
Przetarg odbędzie się w dniu 25 września 2014 r. o godzinie 10/ºº
w siedzibie Starostwa Powiatowego
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41,
I piętro – pokój nr 102 sala konferencyjna
Pełny tekst ogłoszenia zamieszczono na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41 – I pietro – tablica Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami oraz opublikowano na stronie internetowej bip.powiat-tomaszowski.pl-ogloszenia-aktualności, w okresie od ukazania się ogłoszenia do terminu przetargu. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu
(44) 724-21-27 wew. 117, pokój nr 117.






































