close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

Wyszukiwarka
Starosta Tomaszowski ogłasza II przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Glinnik Nowy

Starosta Tomaszowski wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej ogłasza
II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości  Skarbu Państwa

 

Przedmiotem II przetargu jest stanowiąca własność Skarbu Państwa nieruchomość gruntowa niezabudowana, niezagospodarowana, położona w powiecie tomaszowskim, w gminie Lubochnia w miejscowości Glinnik Nowy, oznaczona w ewidencji gruntów jako :

1)   działka nr 136/2 w obrębie 0008 Glinnik Nowy o powierzchni 0,30 ha,

2)   działka nr 280 w obrębie 0008 Glinnik Nowy o powierzchni 0,08 ha,

W skład nieruchomości będącej przedmiotem przetargu wchodzą działki gruntowe : nr 136/2
i nr 280 użytkowane jako tereny rolne, przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne oraz tereny rolne.  W sąsiedztwie nieruchomości jest energia elektryczna, sieć wodociągowa. Zgodnie z uchwałą nr XLII/20/06 Rady Gminy Lubochnia z dnia 30 marca 2006 r. w sprawie zatwierdzenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Lubochnia przewidywany sposób użytkowania i zagospodarowania terenu –  tereny zabudowy siedliskowej, zagrodowej, jednorodzinnej, część działki nr 136/2 w 5/6 częściach jest przeznaczona jako tereny rolne. Działki nie są obciążone ograniczonymi prawami rzeczowymi i nie ma przeszkód prawnych
w rozporządzaniu nimi.

Cena wywoławcza  :

1)     dla nieruchomości – działki nr 136/2 wynosi : 12 400 zł

2)     dla nieruchomości – działki nr   280  wynosi : 15 800 zł

Cena wywoławcza nie zawiera podatku  od towarów i usług, dostawa ww. terenów jest zwolniona
z podstawy opodatkowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy
z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej wynosi  w pieniądzu :     

1)    dla działki nr 136/2 – 1 240 zł 

2)    dla działki nr    280 – 1 580 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest  wpłacenie wadium w terminie do dnia 17 października 2014 r. w kasie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim lub na rachunek depozytowy Powiatu Tomaszowskiego nr: 12 9291 0001 0125 0350 2000 0040 – Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, z zaznaczeniem celu wpłaty lub w kasie Urzędu przy ul. Św. Antoniego 41. Za datę wpłaty wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty w dniu 17 października 2014 r. na ww. rachunek.

II przetarg odbędzie się w dniu 21 października  2014 r. o godzinie 10/ºº
w siedzibie Starostwa Powiatowego
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41,
I  piętro – pokój nr 102 sala konferencyjna

Pełny tekst ogłoszenia zamieszczono na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41 – I pietro – tablica Wydziału Geodezji
i Gospodarki Nieruchomościami oraz opublikowano na stronach internetowych Starostwa Powiatowego i Biuletynie Informacji Publicznej – bip.powiat-tomaszowski.pl-ogloszenia-aktualności, w okresie od ukazania się ogłoszenia do terminu przetargu. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (44) 724-21-27 wew. 117,  pokój nr 117.

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 2480027
Gości online: 4