close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

Wyszukiwarka
Ogłoszenie starosty Tomaszowskiego o I przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Cekanów, gmina Tomaszow Maz.

Starosta Tomaszowski wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości  Skarbu Państwa

 

Przedmiotem I przetargu jest stanowiąca własność Skarbu Państwa (KW Nr PT1T/00064287/0) nieruchomość gruntowa niezabudowana, niezagospodarowana, nieużytkowana, porośnięta drzewami, położona w miejscowości Cekanów przy ul. Leśnej,
w gminie Tomaszów Mazowiecki, w powiecie tomaszowskim, oznaczona w rejestrze ewidencji gruntów prowadzonym dla obrębu 0001 Cekanów jako działka nr 101/2 o powierzchni 0,19 ha i działka nr 101/3  o powierzchni 0,50 ha.

Na podstawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Tomaszów Mazowiecki z dnia 20 grudnia 2002 r. przedmiotowa nieruchomość znajduje się
w terenach zainwestowanych i rozwojowych. Nieruchomość objęta postępowaniem przetargowym  nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi, jest wolna od zobowiązań, do których stosuje się przepisy ustawy – Ordynacja podatkowa i nie ma przeszkód prawnych w rozporządzaniu nią.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi : 173 000 zł słownie : sto siedemdziesiąt trzy tysiące złotych (cena nie zawiera podatku od towarów i usług; dostawa terenu niezabudowanego, nieobjętego planem lub decyzją o warunkach zabudowy podlega zwolnieniu z podatku od towarów i usług).

Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej wynosi w pieniądzu 17 300 zł.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest  wpłacenie wadium w terminie do dnia
19 września 2014 r. w kasie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim lub na rachunek depozytowy Powiatu Tomaszowskiego nr: 12 9291 0001 0125 0350 2000 0040 – Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, z zaznaczeniem celu wpłaty lub w kasie Urzędu przy ul. Św. Antoniego 41. Za datę wpłaty wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty w dniu
19 września 2014 r. na ww. rachunek.

Przetarg odbędzie się w dniu 23 września  2014 r. o godzinie 10/ºº
w siedzibie Starostwa Powiatowego
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41,
I  piętro – pokój nr 102 sala konferencyjna

Pełny tekst ogłoszenia zamieszczono na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św. Antoniego 41 – I pietro – tablica Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami oraz opublikowano na stronach internetowych Starostwa Powiatowego i Biuletynie Informacji Publicznej -
bip.powiat-tomaszowski.pl-ogloszenia-aktualności, w okresie od ukazania się ogłoszenia do terminu przetargu. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (44) 724-21-27 wew. 117,  pokój nr 117. 
                                                                       

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 2480035
Gości online: 4